Батькам

Поради батькам при підготовці до ЗНО наших дітей

Не є таємницею, що успішність складання іспиту багато в чому залежить від настрою і ставлення до цього батьків. Щоб допомогти дітям якнайкраще підготуватися до іспитів, спробуйте виконати декілька порад:
Не турбуйтеся про кількість балів, які дитина одержить на іспиті. Викликайте в неї думку, що кіль­кість балів не є досконалим ви­міром її можливостей.
Не підвищуйте тривожність дити­ни напередодні іспитів — це нега­тивно позначиться на результаті тестування. Дитина через вікові особливості може не впоратися зі своїми емоціями і «зірватися».
Забезпечте вдома зручне місце для занять, прослідкуйте, щоб ніхто з домашніх не заважав.
Допоможіть дітям розподілити теми підготовки на кожний день. Озна­йомте дитину з методикою підго­товки до іспитів. Підготуйте різні варіанти тестових завдань з предме­та і потренуйте дитину, адже тесту­вання відрізняється від звичних їй письмових і усних іспитів.
Під час тренування за тестовими завданнями привчайте дитину орієнтуватися в часі і в умінні його розподіляти. Якщо дитина не носить годинника, обов'язко­во дайте їй його на іспит. Підба­дьорюйте дітей, підвищуйте їх упевненість у собі.
Контролюйте режим підготовки дитини до іспитів, не допускайте перевантажень.
Зверніть увагу на харчування ди­тини.
Напередодні іспиту забезпечте дитині повноцінний відпочинок, вона має відпочити і виспатися.
Не критикуйте дитину після іспиту.

Пам'ятайте: головне — знизити напругу і тривожність дитини та забезпечити їй відповідні умови для занять.

2 коментарі:

  1. Праця вчителя нелегка, вона вимагає великих зусиль у викладанні матеріалу, у вихованні підростаючого покоління.Тому я дуже вдячна вчителю математики Рафальській Оксані Дмитрівні за те, що саме вона вчить мою доньку, Тріско Анастасію.Щодня дитина з захопленням іде на уроки, виконує додаткові завдання, бере участь в олімпіадах, на яких займає призові місця.Я вдячна вчителю за його працю!

    ВідповістиВидалити
  2. Дякую, пані Людмило, за гарні слова!

    ВідповістиВидалити